Ақтөбе медресе колледжінде адамзаттың асылы Пайғамбарымыз Мұхаммедтің (ﷺ) туған айына арналған "Әлемнің нұры" атты мерекелік мәуліт кештері өткізілді

1     19 октября 2023

Ақтөбе медресе колледжінің ұлдар және қыздар бөлімінде адамзаттың асылы Пайғамбарымыз Мұхаммедтің (ﷺ) туған айына арналған "Әлемнің нұры" атты мерекелік мәуліт кештері өткізілді. ⠀ Кеш Алланың қасиетті кәләмі Құран Кәрімнің оқылуымен және медресе ұстаздарының алғы сөздерімен ашылды. Шәкірттер мен шақырылған қонақтарға ең алдымен мәуліт сөзінің туындаған тарихы жайлы ақпараттар беріліп,"Пайғамбарымыздың (ﷺ) сипатын толық қамтыған" кітапты оқумен жалғасты Пайғамбарымыз жайлы жазылған кітаптар көрмесі, сүйікті тағамдарының фуршеті және оның өмірі жайлы тану мақсатында шақырылған қонақтар арасында ойындар ойнатылып, сыйлықтар таратылды. ⠀ Сонымен қатар, медресе шәкірттері «Пайғамбар еліне сағыныш», «Сахабалардың Пайғамбарымыз (Алланың оған игілігі мен сәлемі болсын) деген махаббаты», «Омар (Алла оған разы болсын) дінді қабылдауы». атты тәрбиелік мәні зор қойылымдарды ұсынды. Кеш соңы медресе әкімшілігі мен-ата-аналардың жылы лебіздерін білдірумен аяқталды.

Толығырақ инсстаграм парақшамызда: