Басты бет /

4    21 июня 2024

Ақтөбе медресе колледжінің қыздар бөлімінде "Үмбеті үлгі еткен әз-Мұхаммед" атты сира пәнінен сайыс өтті. Мақсаты: өскелең ұрпаққа пайғамбардың өмірін, насихаттарын жастардың бойына сіңіру. Сонымен қатар бейресми форматта білім беру. Тартысты әрі қызықты өткен сайыс нәтижесінде 1 орынды “Мухараджи” тобы жеңіп алды.

8    18 июня 2024
2024 жылғы түлектер үш жылдық білімдерін қорытындылады

Ақтөбе медресе колледжінде "Исламтану" мамандығы, "Имам-хатиб" біліктілігі бойынша білім алушы жастар үш жылдық білімдерін қорытындылау мақсатында мемлекеттік емтихан тапсырды.

4    12 июня 2024

Ақтөбе медресе колледжінің ұйымдастыруымен қыздар бөлімінде "Фиқһ" пәнінен сайыс өтті. ✅ Жақсылықта жарысып, білімді шыңдау мақсатында студенттер арасында фиқһ пәнінен жарыс ұйымдастырылды. ✅ Аталмыш сайыс 3 кезеңді қамтыды:

13    31 мая 2024
Қыздар бөлімінде “Бастаушы кондитер” атты екі күндік мастер-класс өтті

Мамыр айының 28,29-күндер аралығында Ақтөбе медресе колледжінің ұйымдастыруымен қыздар бөлімінде “Бастаушы кондитер” атты екі күндік мастер-класс өтті.

5    31 мая 2024
1 курс студенттерінің арасында «Мәбдәл қырағат» оқулығы бойынша жарыс өтті

Жақсылықта жарысу қашанда ізгі амалдардың бірі екені сөзсіз. ✅ Студенттік кеңестің ұйымдастыруымен 1 курс студенттерінің арасында «Мәбдәл қырағат» оқулығы бойынша жарыс өтті. ✅ 2 кезеңді қамтыған жарыста:

12    29 мая 2024

📌 Жарысқа іріктеу өтті. 🔹 Медресеміздің 1 курс студентері арасында «Мәбдәл Қырағат» кітабынан жарысқа іріктеу ұйымдастырылды. 🔸 Студенттеріміз 52 дәрістен жекелей сөздердің аудармасы мен толық сөйлемдерді аударды.

11    17 мая 2024
ҚМДБ ұйымдастыруымен еліміздегі медресе-колледж студенттері арасында республикалық олимпиада жарысы өтті

Қазақстан мұсылмандары Діни басқармасының ұйымдастыруымен еліміздегі медресе-колледж студенттері арасында республикалық олимпиада жарысы өтті.

12    26 апреля 2024
Ақтөбе медресе колледжі ұстаздарының ұйымдастыруымен медресе шәкірттері арасында фиқһ және хадис дисциплиналарынан сайыс өткізілді

Сәуір айының 23-шы жұлдызында Ақтөбе медресе-колледжі ұстаздарының ұйымдастыруымен медресе шәкірттері арасында фиқһ және хадис дисциплиналарынан сайыс өткізілді. Шараның мақсаты шәкірттердің білімін шыңдап, ұшқыр ойларын дамыту әрі осы кезге дейін меңгерген білімдерін пысықтау болатын.

7    25 апреля 2024
Ақтөбе медресе колледжінің 2024 жылғы бітіруші түлектерімен кездесу өтті

Сәуір айының 24-ші жұлдызында Ақтөбе облысы бойынша өкіл имамы, Ақтөбе облыстық орталық «Нұр ғасыр» мешітінің Бас имамы және Ақтөбе облыстық дін істері басқармасының басшысы Туралиев Әлімбек Жәнібекұлы Ақтөбе медресе колледжінің 2024 жылғы бітіруші түлектерімен кездесті.

16    20 марта 2024
Ақтөбе медресе колледжінде «Рамазан - рухани азық айы» атты білім сайысы өтті

Бүгін Ақтөбе медресе колледж ұстаздарының ұйымдастыруымен шәкірттер арасында «Рамазан — рухани азық айы» атты білім сайысы өтті. Сайыста білімін сынға салған шәкірттер арасында «Аймауытов» 2-курс студенттері 1 орынды иемденіп, 40 000 тнг қаржылай марапатталса, «Шәкәрім» 2 курс тобы 2 орынмен 25 000 тнг және «Дулатов» 3 курс шәкірттері ынталандыру сыйлығын алды.