Басты бет /

8    24 ноября 2023
Медресе колледж шәкірттеріне "Қазақстан еліне виртуалды экскурсия" тақырыбында тәрбие сағаттар өткізілді

Республика күні қарсаңында он күндік жоспарға сәйкес медресе колледж шәкірттеріне "Қазақстан еліне виртуалды экскурсия" тақырыбында тәрбие сағаттар өткізілді. Мақсаты: еліміздің табиғаты ерекше жерлермен таныстыру арқылы Отанына деген сүйіспеншілікті арттырып, махаббат сезімін оят.⠀

5    19 ноября 2023

«Оқуға құштар колледж» жобасын іске асыру аясында Ақтөбе медресе колледжінің кітапханасында “Ең оқуға құштар топ” конкурсы ұйымдастырылды.

1    24 октября 2023

Ақтөбе медресе колледжінде Республика күніне орайластырылған «Таза табиғат» экологиялық акциясы жүргізілді.

1    19 октября 2023
Ақтөбе медресе колледжінде адамзаттың асылы Пайғамбарымыз Мұхаммедтің (ﷺ) туған айына арналған "Әлемнің нұры" атты мерекелік мәуліт кештері өткізілді

Ақтөбе медресе колледжінің ұлдар және қыздар бөлімінде адамзаттың асылы Пайғамбарымыз Мұхаммедтің (ﷺ) туған айына арналған "Әлемнің нұры" атты мерекелік мәуліт кештері өткізілді.

1    11 октября 2023
Бас мүфти Наурызбай қажы Тағанұлы Ақтөбе облысына жасаған сапарында Ақтөбе медресе колледжінің шәкірттерімен кездесті

Кездесуде ҚМДБ Төрағасы болашақ дін қызметкерлеріне насихат айтып, шәкірттерді терең білім алуға шақырды. «Расында, білім – амалдың негізі, басшысы және түзетуші құралы. Амалсыз білімнің пайдасы болмайтыны секілді білімсіз амалдың да еш пайдасы болмайды. Білімсіз амал жасаған жандардың амалы қабыл болмайды, кері қайтарылады. Білім мен амал – бірін-бірі толықтыратын, бір-бірінен ажыратуға болмайтын егіз ұғым. Алла Тағаланы тану, Оның ризалығына жету жолына түскен адам білім алуды тоқтатпауы тиіс» деді Наурызбай қажы Тағанұлы.

1    11 октября 2023

Қасиетті Құран аяттарын оқумен басталған жиында арнайы бейнеролик көрсетілді. Конференцияға ҚМДБ Төрағасы, Бас мүфти Наурызбай қажы Тағанұлы, Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары Бұлбұл Елеусінова, ҚМДБ Ғұламалар кеңесінің мүшесі Ерсін Әміре, Нұр-Мүбарак университетінің проректоры..