1     24 октября 2023

Ақтөбе медресе колледжінде «Оқуға құштар колледж» жобасын іске асыру мақсатында Кітапханашылардың кәсіби мерекесіне орай шәкірттердің қатысуымен «Кітапханада өзін-өзі басқару» күні өтті. Шәкірттер кітапханашылардың күнделікті атқаратын жұмыстарымен танысып, кітапхана оқырмандарына қызмет көрсетті. ⠀ Абонемент бөлімімен танысып оқытушыларға, студенттерге сұраған кітаптарын берді, оны оқырман формулярына жазып, оқырманның қолын қойдырып, сабақ аяқталғанда өткізілген кітаптарды санап, тексеріп формулярдан сызып қолын қойып қабылдап алды, жұмыс күнінің аяғында берілген кітап санын есептеп, сала бойынша бөліп жұмыс күнделігіне жазды. Оқу залына келген оқырмандарға ақпарат беріп, кітап іздеуге көмек көрсетті.