1     18 февраля 2024

Кітап – рухани кемелденудің көзі. Ақылына ақы сұрамайтын ең құнды қазына болып табылатын кітаптың кез келген жанға берері мол. Біздің шәкірттерімізге кітап не беріп жатыр? Қандай кітап оқып жүр? Осы сұрақтардың жауабын білу мақсатында Ақтөбе медресе колледжінің кітапханасында “Қандай кітап оқып жүрсіз?” тақырыбында челлендж түсірілді. ⠀ И23/9 “Б” тобының шәкірті Бисенбай Мақсұт және И23/9 “А” тобының шәкірті Талғатұлы Мейрамхат оқып жүрген кітабы туралы баяндап, не үшін кітап оқуымыз керегі жайлы ойын айтып, сұхбат соңында өзіне ұнаған 3 кітапты оқуға кеңес берді.