0     29 января 2024

Ақтөбе медресе колледжінің кітапханасында “Оқуға құштар колледж” жобасын іске асыру аясында “Не? Қайда? Қашан?” тақырыбында интеллектуалды сайыс өтті.

Шараның мақсаты: шәкірттерге оқу танымдық тәрбие беру. Ойларын жүйелі, еркін, шапшаң жеткізе білуге дағдыландыру. Топтық жұмыс істеуге, достық қарым-қатынасқа, сыйластыққа тәрбиелеу.

Интеллектуалды сайысқа қыздар бөлімінен 3 топ қатысып, өз логикалық , практикалық білімдерін, ұшқыр ойлау қабілеттерін көрсетті. Бұл сайыс интеллектуалды ұрпақ қалыптастыруда өз үлесін қосты деген сенімдеміз.